Корисно знати

Чому біговел кращий транспорт для вашого малюка? 14.11.2018

Діти ростуть,і  кожного дня  досягають нових висот  і знаходять собі нові іграшки. 

Першочергова турбота кожної мами зацікавити дитину чимось корисним, щоб він нікуди не вліз, чудовим вибором буде  купити беіговел (велобіг).

Що таке біговел

Як справжні: огляд лялькових будиночків 2018 року 11.08.2017

Лялькові будиночки, обставлені милими предметами меблювання - це улюблені іграшки дівчаток, які крім залучення дітей до участі в захоплюючої сюжетно-рольової гри принесуть і інші вигоди. Вони допоможуть розвинути дрібну моторику рук, посприяють виробленню соціальних і комунікативних навичок у ранньому віці.

Рейтинг дитячих триколісних велосипедів з ручкою - огляд 2018 року 17.07.2017

Велосипед - корисна річ переміщення для дітей, яке розвиває моторику, уважність, вміння контролювати рівновагу, а також тонізує м'язи і допомагає пізнавати світ навколо нас. Для самих маленьких мандрівників виробники створили триколісні велосипеди з ручкою управління. Вони розраховані на вік від 1 до 3 років. Такі велосипеди дуже подобаються дітям і полегшують життя мами.

Важливість розвиваючих іграшок в розвитку дитини 02.09.2015

У сучасному світі розвиваючі іграшки користуються великим попитом. Молоді батьки з задоволенням купують їх своїм малятам. З ними весело та цікаво проводити час. Вони допомагають дитині пізнавати навколишній світ. Їх перевага у тому, що вони формують корисні навички для розвитку малюка. Основу знань дитина отримує, коли ще зовсім маленька та нетямуща. Корисні іграшки розвивають увагу, пам'ять, логічне та абстрактне мислення, дрібну моторику руки, координацію рухів.

Дитячі санки – корисні зимові ігри 02.09.2015

Зиму люблять усі малюки без винятку, адже вона приносить їм безліч цікавих розваг. Однією із найулюбленіших дитячих ігор вважається катання на санках. Цей старовинний винахід уже багото років дарує малюкам безліч позитивних емоцій і незабутніх вражень.

На даний час існує величезний асортимент санок, тому деякі батьки відчувають труднощі з вибором оптимального варіанту, який одночасно буде комфортним для дитини та зручним для батьків.

Які є різновидності дитячих санок

 

Дитячі автокрісла – все для безпеки малюка 31.08.2015

Згідно існуючих норм безпеки дитина до дванадцяти років повинна переміщатися у транспортному засобі виключно у автокріслі. Однак деяких батьків хвилює питання, наскільки необхідним є його застосування при перевезенні їхнього малюка.

Для чого потрібні дитячі автокрісла

Прогулянкові коляски - проблема вибору 21.07.2014

Прогулянкові коляски купуються один раз і до тих пір, поки малюк не почне впевнено пересуватися самостійно протягом довгого часу. Тобто, у батьків просто немає шансу на помилку, адже помітити недоліки придбання можна лише через місяці, а купувати нове рішення вже буде не розумно. 

 

Вимоги до прогулянкових моделей

Вибір велосипеда для маленької дитини 09.07.2014

Коляска завжди була незмінним аксесуаром батьків. Вона комфортна, захищає дитину від негоди, і досить зручна в управлінні. Тільки от у віці після двох років, багато дітей відмовляються в ній їздити. Що робити, адже при пішій прогулянці у вашого малюка швидко втомлюються ніжки? Є відмінне рішення даної проблеми для малят від 1року! Йдеться про велосипеди. 

Що таке дитячі велосипеди? 

Ваш вірний помічник стільчик для годування 04.07.2014

Догляд за дитиною - досить складне завдання, яке цілком реально полегшити за допомогою відповідного обладнання. Наприклад, спеціальний стільчик перетворює процес годування в дуже легкий і навіть веселий захід, що доставляє задоволення як самому малюкові, так і батькам. 

Чи варто витрачати гроші? 

Правильний вибір дитячої гойдалки 03.07.2014

Дитина - це не тільки велике щастя для батьків, але й величезна відповідальність. Вам доведеться дуже сильно постаратися для створення максимально комфортних умов з перших днів після народження, для того, щоб малюк міг спокійно розвиватися і рости. У цій справі неодмінно будуть потрібні помічники, такі, як дитячі гойдалки, коляски та інше обладнання, здатне істотно спростити завдання. 

Сторінки