Автокресло Cybex PALLAS

Автокресло Cybex PALLAS
0
Голоси відсутні
0 0
5300.00 грн.
Код товара : 2011102102
Наявність :
Немає в наявності

Автокрісло Cybex PALLAS 2- fixАвтокресло Cybex PALLASАвтокрісло Cybex PALLAS 2- fixАвтокрісло Cybex PALLAS 2- fixАвтокрісло Cybex PALLAS 2- fix
<
Автокрісло Cybex PALLAS 2- fixАвтокресло Cybex PALLASАвтокрісло Cybex PALLAS 2- fixАвтокрісло Cybex PALLAS 2- fixАвтокрісло Cybex PALLAS 2- fix
>
Доставка
− Кур'єром − ТК Нова Пошта − Іншими ТК
Оплата

Готівкова/Безготівкова

Гарантія − Від виробника − Повернення/обмін товару протягом 14 днів

Автокрісло Cybex Pallas (Сайбекс Паллас) - це два крісла в одному. Cybex Pallas являє собою систему подушок безпеки і забезпечує тим самим найвищий рівень захисту для групи І. Нескладна перестроювання в автокрісло групи 2/3, яке відповідає автокрісла Cybex Solution X з відмінними краш-тестами, дозволяє використовувати автокрісло Cybex Pallas від 9 місяців до 12 років (9-36 кг).

При вазі дитини від 9 до 15 кг автокрісло Cybex Pallas використовується в поєднанні із запатентованою подушкою безпеки (столиком безпеки), яка забезпечує оптимальний рівень захисту дитини і вбирає в себе удар при розкритті подушки безпеки автомобіля.Столік безпеки гарантує більший захист дитини в порівнянні з п 'ятиточковий ременями безпеки. Ви можете регулювати глибину прилягання столика до дитини, тим самим не затискаючи його.

Основа автокрісла Cybex Pallas дозволяє легко налаштовувати лежачу позицію, навіть з переднього крісла автомобіля, без відсадження дитини з автокрісла.

Підвищення сидіння в автокріслі Cybex Pallas дозволяє регулювати висоту сидіння відповідно до зростання дітіні.Якщо дитина досить велика, Ви можете зняти основу автокрісла і подушку безпеки, і перебудувати Cybex Pallas в автокрісло групи 2/3.

Детальний опис:

* Група 1/2/3 - від 9 місяців до 12 років (від 9 до 36 кг)
* Автокрісло Cybex Pallas сертифіковане за найновішою європейською нормою ECE R44 / 04
* Запатентована можливість зміни глибини прилягання столика безпеки - захист у поєднанні з комфортом
* Підголовник автокрісла Cybex Pallas може мати три різних кути нахилу. Це запобігає падінню голови дитини вперед, коли він спить і забезпечує більше комфорту.
* Спеціальний захист від бічних ударів (система LSP)
* Підголовник можна змінювати по висоті в 11 різних позицій
Можливість зміни нахилу спинки автокрісла Cybex Pallas
Можливість прання оббивки автокрісла при 30 ° С

Додати новий коментар