Автокресло Sybex Solution Q3-fix

Автокресло Sybex Solution Q3-fix
0
Голоси відсутні
0 0
6780.00 грн.
Код товара : 517000093
Наявність :
Немає в наявності

 Mystic Pink-purple
<
 Mystic Pink-purple
>
Доставка
− Кур'єром − ТК Нова Пошта − Іншими ТК
Оплата

Готівкова/Безготівкова

Гарантія − Від виробника − Повернення/обмін товару протягом 14 днів

Автокрісло Sybex Solution Q3-fix

Інноваційний автокрісло Solution Q3-fix поєднує в собі багаторічний успішний досвід розробки автокрісел Групи 2/3 з останніми результатами досліджень в області матеріалів і безпеки і знаковий дизайн CYBEX PLATINUM.

Взаємодія запатентованого похилого підголівника, який запобігає небезпечне перекидання голови вперед під час сну, і оптимізованої лінійної системи бічного захисту (L.S.P. System Plus) забезпечує високий рівень безпеки та комфорту.

Нова автоматичне регулювання висоти і ширини дозволяє оптимально підлаштувати автокрісло до розміру дитини. Нова система вентиляції повітря гарантує комфортну температуру сидіння навіть в спекотні дні.

Покращений нахиляється підголівник запобігає завалювання голови дитини вперед під час сну. Голова залишається в безпечному положенні.

Незамінна деталь концепції безпеки серії Solution - це запатентований, трьох-позиційний відхиляється підголівник. Завдяки регульованим підголовника, голова дитини відкинута назад, що запобігає її завалювання вперед під час сну. Область голови і шийний відділ дитини повністю захищені при бічних зіткненнях, так як вона залишається в зоні безпеки, утвореної бічними протекторами та підголовником .. Крім поліпшеної пасивної безпеки, запатентований підголовник також гарантує комфортну позицію для сну.

Для того щоб забезпечити найкращий захист і комфорт протягом усього використання, автокрісло CYBEX Solution Q3-fix має вбудовану регулювання висоти і ширини - нова функція безпеки для оптимальної регулювання сидіння по росту дитини.

Управління механізмом однією рукою і 11 позицій регулювання дозволяють змінювати висоту і ширину сидіння одночасно.
Сидіння може вирости до 8 см в ширину і до 20 см у висоту. Дитина, таким чином, завжди залишається в зоні оптимального захисту голови і плечей і не відчуває себе скуто, навіть в кінці періоду використання.

Для оптимального мікроклімату, система циркуляції повітря забезпечує комфортну температуру сидіння навіть в спекотні дні.
Ще одним структурним елементом комфортного пакета Solution Q3-fix є сітка вентиляційних каналів, які проходять по спинці і сидіння автокрісла. Це забезпечує комфортну температуру сидіння навіть в спекотні дні.
Оптимізованої лінійної системою бічного захисту (L.S.P. System Plus) поглинає енергію удару на самій ранній стадії.

Нове пристосування для регулювання ширини функціонує разом з системою L.S.P. Plus - оптимізованої лінійної системою бічного захисту. Сила бокового зіткнення таким чином знижується за рахунок додаткових подушок безпеки, а також захисту голови і плечового відділу. У той же час кінетична енергія тіла при ударі відразу ж поглинається, а голова тут же закріплюється в безпечному положенні.

Система кріплення ISOFIX дарує велику стійкість і безпеку, а також легку установку крісла в один клік.

Кріплення крісла просто входять в точки кріплення автомобіля. Кріплення Isofix легко прибираються, тому автокрісло можна використовувати в автомобілях без точок кріплення ISOFIX.

характеристика:

Покращений похилий підголівник
Автоматичне регулювання по висоті і ширині (11 положень)
Оптимізованої лінійної системою бічного захисту (L.S.P. System Plus)
Бічні подушки безпеки CYBEX
Система кріплення ISOFIX
Система вентиляції повітря в корпусі

Система кріплення Isofix
Вага дитини 9-36кг
Додати новий коментар