Автокрісло Doona та всі аксесуари до нього - відтепер у "Тосі-Тосі"

Автокрісло Doona та всі аксесуари до нього - відтепер у "Тосі-Тосі"

 

В інтернет-магазині “Тосі-Тосі” з`явились аксесуари до знаменитого автокрісла Doona. Відтепер воно стало ще зручнішим для відпусток та щоденних прогулянок містом: кілька видів сумок для мами, захист від сонця та комах, продумане зберігання - саме те, що необхідно весною та влітку.

 

Купити аксесуари до автокрісла Doona

 

Безпечне автокрісло

 

Автокрісло-візочок Doona сертифіковане за європейськими вимогами та отримало хороші результати краш-тестів німецького автоклубу ADAC. Такі сертифікати - мрія кожного автокріселка у світі. Німецький журнал Kidsgo провів власне незалежне тестування: кілька сімей протягом кількох місяців щодня користувались цим автокріслом і дали йому хороші рекомендації.

Також Doona адаптована для авіаперельотів - це найкращий вибір для молодих батьків, які не люблять сидіти на місці і завжди беруть малюка з собою.

 

У стандартній комплектації Doona кріпиться в автомобілі штатними ременями безпеки. Якщо ж ваш транспортний засіб має спеціальні роз`єми під автокрісло, ви можете придбати базу Isofix. Безпечна установка одним рухом займає мінімум часу і не потурбує сплячу дитину.

 

Купити базу Isofix

 

Гарного вам літа і цікавих вражень із Doona!

 

Додати новий коментар