Дерев'яна настільна гра Viga Toys Меморі-звірята, 32 картки

Дерев'яна настільна гра Viga Toys Меморі-звірята, 32 картки
0
Голоси відсутні
0 0
300.00 грн.
Код товара : 51308
Наявність :
В наявності

513085130851308
<
513085130851308
>
Доставка
− Кур'єром − ТК Нова Пошта − Іншими ТК
Оплата

Готівкова/Безготівкова

Гарантія − Від виробника − Повернення/обмін товару протягом 14 днів

Дерев'яна настільна гра Viga Toys Меморі-звірята 51308, 32 картки

На картках зображені домашні і дикі представники фауни: півень, качка, кішка, собачка, корівка, конячка, овечка, коза, лев, тигр, слон, бегемот, мавпочка, зебра.

Кожна картинка представлена ​​в двох примірниках. Настільна гра «знайди пару» створена для малюків від 2 років і націлена на розвиток пам'яті.

Правила гри для декількох гравців. Картки викладаються в кілька рядів картинками вниз. Гравці по черзі відкривають по дві фішки. Якщо картинки співпали, то гравець забирає картки собі. Якщо зображення різні, їх перевертають і кладуть назад. Виграє той, хто збере більшу кількість карток. Пограти в мемори можна і одному, потренувавшись пам'ять.

Також дитина може просто перебирати картинки ігрового набору в пошуках того чи іншого звіра. Це розвиває дрібну моторику, вчить зіставляти, знаходити відмінності і подібності. Малюк вивчає кольори, запам'ятовує, як виглядає і називається кожна тварина. Таке заняття корисно для концентрації уваги, логічного і образного мислення. Гра відмінно поєднується з будь-якої педагогічної методикою, в тому числі Монтессорі.

Деталі настільної гри від Viga Toys Меморі-звірята виготовлені з дерева. Кожна картинка яскрава, гладко відшліфована, приємна для рук і очей.

Діаметр фішок: 4,5 см, товщина 0,5 см.

Упаковані в картонну коробку 21 х 5 х 19 см.

Вік від 3 років
Додати новий коментар
To prevent automated spam submissions leave this field empty.