Дерев'яна залізниця Супер Магістраль KidKraft 17809

Дерев'яна залізниця Супер Магістраль KidKraft 17809
0
Голоси відсутні
0 0
4650.00 грн.
Код товара : 17809
Наявність :
Немає в наявності

<
>
Доставка
− Кур'єром − ТК Нова Пошта − Іншими ТК
Оплата

Готівкова/Безготівкова

Гарантія − Від виробника − Повернення/обмін товару протягом 14 днів

Дерев'яна залізниця Супер Магістраль KidKraft 17809
 
Велика багаторівнева Залізниця Супер Магістраль KidKraft 17809 - складається з 85 елементів - дерев'яні рейки, гірський серпантин, парковка, будівництво з підйомним краном, аеропорт, вертолітні майданчики, міст, поїзд з 2 вагонами, фігурки людей, дерев, машинки і т.д.

Ваша дитина буде в захваті від такої супер швидкісний багаторівневої залізниці, шлях якої проходить через передмістя великого міста, огинаючи гірський переїзд, велике будівництво, аеропорт, пожежну станцію, багатоярусний паркінг, порт і багато іншого. Пасажири будуть раді прокотитися на такому швидкісному поїзді, а також швидко і комфортно дістатися до аеропорту.

Вантажі прибуває в місто на баржі, його розвантажує портовий кран, щоб потім занурити на товарний поїзд і відвезти на залізничну станцію.

Ваша дитина може перебудовувати і покращувати місто за своїм бажанням.
Ця дерев'яна залізниця стане улюбленою грою вашої родини, адже так здорово разом мріяти про далекі країни, нові пригоди або згадувати свої цікаві поїздки.

До складу набору входять елементи залізниці, пожежна станція, будівлі аеропорту, вантажний переїзд, парковка з вертолітним майданчиком, гірський переїзд, шлагбауми, будівельний майданчик з підйомним краном, вертоліт, літак, автомобілі, фігурки людей і дерев і багато іншого.

Загальні розміри: дхшхв 81x111x36 см

Вік від 3 років
Додати новий коментар
To prevent automated spam submissions leave this field empty.