Дитячі автокрісла – все для безпеки малюка

Дитячі автокрісла – все для безпеки малюка

Згідно існуючих норм безпеки дитина до дванадцяти років повинна переміщатися у транспортному засобі виключно у автокріслі. Однак деяких батьків хвилює питання, наскільки необхідним є його застосування при перевезенні їхнього малюка.

Для чого потрібні дитячі автокрісла

Краш-тестами беззаперечно доведено, що у малюка, який знаходиться у автокріслі, у три рази менше шансів постраждати у разі автомобільної аварії. Якщо ж правила безпеки ігноруються, то з великою долею імовірності при зіткненні дитина сильно вдаряється об переднє сидіння, а потім її відкидає назад. Причому якщо швидкість автомобіля була достатньо великою, то тіло малюка може пробити собою заднє скло. Не менш ризикованою є ситуація, коли дитину тримає на руках дорослий.

Також дитяче автокрісло стане у пригоді для уникнення небезпечних ігор малюка під час руху. Адже непристубнутий малюк фактично може займатися чим завгодно, у тому числі намагатися відкрити дверці або пробувати на смак засоби для догляду за автомобілем. Тоді як дитина, поміщена у спеціальне крісло, надійно захищена від таких ситуацій. Таким чином, батьки, які купують автокрісло у нашому магазині роблють цілком правильний вибір, який гарантує безпеку їх малюку під час руху.

Що потрібно враховувати під час вибору крісла

Для того, щоб вибрати дійсно якісний продукт, необхідно дотримуватися кількох простих правил:

  1. Перш за все, автокрісло для малюків повинно відповідати європейським вимогам безпеки, про що свідчить наявність відповідного маркування – ЕСЕ R 44/03 або ЕСЕ R44/04,
  2. Оббивка повинна бути якісною, щоб не травмувати та не пошкодити дитячу шкіру,
  3. Крісло обов’язково повинне бути обладнане внутрішніми ременями безпеки. Найкращим варіантом є наявність п’ятиточкового ременя,
  4. Всі пластикові елементи повинні бути з якісного і міцного матеріалу,
  5. Бажано купувати крісло з боковим захистом і регульованим підготовником,
  6. Автокрісло повинно відповідати вазі та віку дитини. Не рекомендується купувати його «на виріст» або користуватися тим, із якого малюк уже виріс. Адже у такому випадку безпека дитини під час руху буде під загрозою.

Види дитячих автокрісел

Сучасні автокрісла діляться на декілька видів в залежності від віку і ваги малюка. Модель 0+ призначена для найменших дітей. Вона має форму люльки і ідеально підходить для відвідування магазину, лікаря або просто прогулянки.

Можель 0+/1 підходить для немовлят та дітей до чотирьох років включно. У ньому малюк може комфортно поспати у дорозі. Крісло оснащено регульованою спинкою, завдяки чому дитині у ньому зручно як сидіти, так і лежати.

Також малюки до чотирьох років можуть користуватися моделлю 1+. Воно має регульований підголівник, що дозволяє зробити пристрій максимально комфортним по мірі дорослішання дитини.

Якщо є потреба купити автокрісло для п’ятирічної дитини, то ідеальним варіантом стане модель групи 1-2, яка пристосована для малюків від десяти місяців до шести років. Як правило, воно оснащене боковим захистом і додатковими ременями безпеки для максимального захисту дитини під час руху.

Крісла групи 1-2-3 можуть використовуватися для дітей від десяти місяців до дванадцяти років. Це бюджетний варіант, який дозволяє подбати про безпеку малюка та водночас звільняє його батьків від зайвих витрат. Крісло має рухливий підголівник, завдяки чому воно змінюється по мірі росту малюка.

Спеціально для найстаршої вікової групи (від чотирьох до дванадцяти років) створені автокрісла групи 2-3. Як приавло, такі моделі мають досить широкі функціональні можливості, обладнані боковим захистом і зручним підголівником. У нашому магазині представлений широкий асортимент дитячих автокрісел, що дасть змогу батькам підібрати найбільш оптимальний варіант для зручного і безпечного пересування малюка у машині. 

Додати новий коментар