Дитячі санки – корисні зимові ігри

Дитячі санки – корисні зимові ігри

Зиму люблять усі малюки без винятку, адже вона приносить їм безліч цікавих розваг. Однією із найулюбленіших дитячих ігор вважається катання на санках. Цей старовинний винахід уже багото років дарує малюкам безліч позитивних емоцій і незабутніх вражень.

На даний час існує величезний асортимент санок, тому деякі батьки відчувають труднощі з вибором оптимального варіанту, який одночасно буде комфортним для дитини та зручним для батьків.

Які є різновидності дитячих санок

 

Сучасні моделі дитячих санок різняться між собою матеріалом, із якого вони виготовлені. Найчастіше використовують дерево, метал або пластик. Металеві санки практичні і міцні, вони з легкістю витримують дію низької температури. Крім того, вони достатньо легкі і мають доступну вартість. Вироби з пластику дуже різноманітні як своєю конфігурацією, так і за комплектацією. Їх вартість залежить від кількості додаткових аксесуарів, які входять у комплект. Найбільш популярними на сьогоднішній день є наступні моделі пластикових санок:

-          з рульовим керуванням і гальмівною системою,

-          тарілки,

-          снігомобілі і т.д.

Дерев’яні сани виготовляються з берези або буку. Однак їх не можна назвати практичними і довговічними, оскільки дерево має схильність руйнуватися під впливом вологи.    

В залежності від особливостей конструкції виділяють наступні види санок:

-          тарілка,

-          ледянки,

-          салазки,

-          традиційні санки,

-          снігокати і снігомобілі.

Тарілка має вигляд пластикового кругу, на якому можна дуже зручно і швидко скочуватися з гори. Їх основною перевагою є доступна ціна. Крім того, тарілка дуже проста у використанні і може розвивати значну швидкість. Вона призначена для дітей з шестирічного віку, оскільки щоб втриматися у тарілці необхідні певні навики та уміння. Ледянки мають корпус з сидінням і підпоркою для ніг. Вони можуть розвивати дуже велику швидкість, тому рекомендується обирати модель с гальмами.

Салазки ідеально підходять для малечі від одного року до переходу у старші класи. Вони обладнані спеціальними полозами, які дозволяють їм легко пересуватися по снігу. Також санки мають спереду мотузку, за допомогою якої їх дуже зручно перевозити. Існують різні моделі салазок. Самі прості не мають поручнів та спинки. Але більшість моделей мають не лише їх, а й регульовану ручку. На нашому сайті можна підібрати варіант для найменших малюків. Такі салазки мають спеціальний чохол, завдяки чому їх можна використовувати для зимових погулянок.

Традиційні санки представляють собою металевий каркас на полозах, до якого кріпиться сидіння із дерева. У нашому інтернет-магазині є широкий вибір традиційних санок, тому кожний малюк зможе підібрати транспорт на свій смак. Найбільш популярним варіантом є санки зі спинкою і підлокітниками. Вони можуть використовуватися як дітьми, так і дорослими.

Снігокати і снігомобілі призначені для спуску з гори. На відміну від усіх попередніх моделей вони обладнані кермом і системою гальм. Крім того, вони мають спеціальну опору для ніг. Існують одно- і двомісні варіанти.

Особливості вибору дитячих санок

Щоб придбати по-справжньому якісні санки, перш за все, необхідно звертати увагу на їх стійкість. Користування таким виробом зведе до мінімуму ризик падіння дитини. Крім того, у санок не повинно бути гострих кутів і погано оброблених швів, об які малюк може травмуватися.

Якщо дитина маленька, то для неї краще всього підійдуть сани с високою спинкою, підлокітниками і ременями безпеки. Треба зазначити, що у нашому магазині є моделі, які окрім полозів, мають вбудовані колеса, що дозволяє їм пересуватися по землі, не покритій снігом. Дуже зручними є складні моделі, оскільки їх з легкістю можна зберігати навіть у невеликому приміщенні. Також у продажі є різноманітні аксесуари для санок, наприклад, чохли і муфти. Вони не дадуть замерзнути вашому малюкові у холодну погоду.

Додати новий коментар