Дитячий транспорт Rollplay: від педалей до електромотора. Поїхали!

Інтернет-магазин Tosi-tosi.com.ua представляє товари нового бренду. Відтепер у нашому каталозі — дитячий транспорт Rollplay.

 

Для найменших користувачів — педальні моделі Rollplay. Хочеш відчути себе хоробрим льотчиком? Будь ласка: сідай на велосипед Planado і лети! Уявляєш себе бородатим дядьком-байкером? Для тебе -  триколісний мотоцикл на педалях, як справжній.

Дитячий триколісний мотоцикл на педалях Rollplay BMW
Дитячий велокарт Rollplay Planado  Триколісний мотоцикл на педалях Rollplay BMW

 

Важко знайти хлопчака, який не задивлявся б на брутальні “монстр-траки”. Сідаючи в такий, легко відчути себе непереможним! Монстр-трак Rollplay дозволяє підкорити будь-яке бездоріжжя, його величезні помповані колеса і пружинна амортизація — справжня насолода в русі.

Електромобіль Rollplay Monster Truck
Електромобіль Rollplay Monster Truck

 

Сьогодні нікого не здивуєш дитячим електромобільчиком, що є копією “мерседеса” чи “бмв”. Родзинкою колекції Rollplay є реалістична копія культового автобуса Volkswagen Transporter T1. Автобус випускався у Німеччині із 1950 по 1967 роки (а в Бразилії — навіть у двотисячних роках, щоправда, тільки для внутрішнього ринку країни) і став настільки популярним у епоху хіпі, що його називали “хіпі-мобілем”.

Хіпі-мобіль Volkswagen Transporter Електромобіль Rollplay Volkswagen
Той самий знаменитий хіпі-мобіль. Чудово зберігся! ... та його далекий нащадок Rollplay Volkswagen Transporter 

 

 

Також ми заповнили велику і прикру прогалину між транспортом для дошкільняток та “дорослими” моделями автівок, які можна купити в автосалоні. Юні шумахери можуть їздити на електрокартах та змагатись у швидкості та спритності. Електричний карт здатний дрифтувати та розвивати швидкість до 16 км/год, цілком досить, щоб полоскотати нерви!

Електричний карт Rollplay Nighthawk
Електричний картинг Rollplay Nighthawk
Додати новий коментар