Фабрика Falk випустила нові моделі дитячого транспорту. Все, як у дорослих

Фабрика Falk випустила нові моделі дитячого транспорту. Все, як у дорослих

 

 

Починається посівна кампанія. Французька фабрика Falk в 2019 році порадувала дітей цікавими моделями дитячого транспорту: випустила трактори на педалях, квадроцикли, екскаватори та машинки-каталки. Пора розширювати гараж.

Техніка Falk - не гірша, ніж у дорослих. Трактори на педалях Falk повторюють знамениті моделі тракторів "для великих дядь": Claas, Case IH і Massy Ferguson; мотоцикли-каталки - зовсім як справжні Kawasaki, і так далі.

Подбали і про доповнення для тих, хто вже володіє дитячим транспортом Falk. Щасливі власники можуть додатково придбати цистерну для ігор з водою. До тракторів на колесах, призначених для гонщиків до трьох років, додали комплект наклейок - ваша дитина зможе вибрати, як буде виглядати її чотириколісний друг.

Фабрика займається виробництвом дитячого педального транспорту, починаючи з 1947 року. Falk принципово не випускає моделей на акумуляторах і з іншими типами живлення: тут вважають, що дитина повинна рухатися якомога більше. Дитячий транспорт Falk оснащений великими колесами з глибоким рельєфом, який допомагає долати різні перешкоди.

Додати новий коментар