Навчальний набір Viga Toys Шнуровка логіка 56182

Навчальний набір Viga Toys Шнуровка логіка 56182
0
Голоси відсутні
0 0
920.00 грн.
Код товара : 56182
Наявність :
В наявності

new
<
>
Доставка
− Кур'єром − ТК Нова Пошта − Іншими ТК
Оплата

Готівкова/Безготівкова

Гарантія − Від виробника − Повернення/обмін товару протягом 14 днів

Навчальний набір Viga Toys Шнуровка логіка 56182

Він являє собою ефективну розвиваючу іграшку, яка складається з 72 дерев'яних намистин різних форм і кольорів, 10 стрижнів, 2 шнурів і 10 панелей із завданнями.

Завдання дитини - на стрижень або шнур нанизати намистинки певних форм і кольорів. Бажано, щоб малюк це робив не довільно, а в певній послідовності, зазначеної на панелі з завданнями. По суті цей комплект - шнурівка для вправ з арифметики.

Користь таких наборів для навчання важко переоцінити. Їх рекомендували багато видатних педагогів, в тому числі Марія Монтессорі і сім'я Нікітіних. Крім розвитку сенсомоторних навичок, в процесі нанизування намистин дитина знайомиться з квітами і формами предметів, осягає ази математики, тренує увагу і пам'ять, виробляє посидючість і терплячість.

Нанизування намистин - заняття не тільки розвиває, але й досить медитативний, антистресову. Багато разів повторюючи одні і ті ж рухи, малюк помітно розслаблюється, заспокоюється.

Набір для навчання Логіка неодноразово довів свою освітню ефективність. Він відповідає концепції Нуш, рекомендований до використання в дитячих садах, центрах розвитку, школах.

Розмір 33.5 * 33 * 4 см

Вік від 3 років
Додати новий коментар
To prevent automated spam submissions leave this field empty.