Трек Hot Wheels Набор для трюков DLF28

Трек Hot Wheels Набор для трюков DLF28
0
Голоси відсутні
0 0
850.00 грн.
Код товара : 280280
Наявність :
Немає в наявності

<
>
Доставка
− Кур'єром − ТК Нова Пошта − Іншими ТК
Оплата

Готівкова/Безготівкова

Гарантія − Від виробника − Повернення/обмін товару протягом 14 днів

Трек Hot Wheels Набір для трюків DLF28

 

Ігровий набір, що включає збірну гоночну трасу з двома пусковими пристроями та колекційний автомобіль Хот Вілс. Конструктор трас складається з 24 елементів, комбінуючи які Ви можете отримати 4 різних гоночних траси:

 

1. "Високий стрибок". За допомогою двох пускових пристроїв одночасно запустіть дві машинки і дізнайтеся хто з автотрюкачей зможе встановити рекорд висоти польоту. Завдяки спеціальній рампі, машинка злітає в повітря на декілька десятків сантиметрів, а спеціальна лінійка допоможе Вам виявити переможця.

 

2. "Хрест на хрест". Запустіть одночасно дві машинки за допомогою пускових механізмів і спостерігайте видовищне зіткнення гонщиків в місці перетину трас. Хто вилетить з траси, а хто дійде до фінішу?

 

3. "Затяжний стрибок". Побудуйте гоночний трек з мертвою петлею, вихід з якої призведе Вас до ділянки траси, подолати який можна лише в польоті. Дізнайтеся наскільки затяжним може виявитися Ваш стрибок за допомогою вимірювальної лінійки. Збільшуйте розрив дорожньої поверхні треку для виявлення абсолютного переможця!

 

4. "Кидок". Встановіть Ваш трек з першим пусковим пристроєм на піднесену поверхню, наприклад, на стіл таким чином, щоб запаморочливий віраж виводив Ваш гоночний автомобіль точно на друге пусковий пристрій і запустив по трасі другу машинку.

 

Масштаб машинки: 1:64

Розмір упаковки: 45,5 х 7 х 30,5 см

Вага: 1.5 кг

Вік: іграшка для дітей від 4 до 12 років

У комплекті трек і 1 машинка

 

 

Вік від 3 років
Додати новий коментар
To prevent automated spam submissions leave this field empty.