Правильний вибір дитячої гойдалки

Дитина - це не тільки велике щастя для батьків, але й величезна відповідальність. Вам доведеться дуже сильно постаратися для створення максимально комфортних умов з перших днів після народження, для того, щоб малюк міг спокійно розвиватися і рости. У цій справі неодмінно будуть потрібні помічники, такі, як дитячі гойдалки, коляски та інше обладнання, здатне істотно спростити завдання. 

На жаль, дуже багато залежить від правильного вибору моделі, через що деякі батьки залишаються незадоволені покупкою. Якщо з колясками і стільчиками для годування все більш-менш зрозуміло, то гойдалки викликають масу труднощів. Мало хто стикався з ними до появи малюка, а величезний асортимент вражає уяву. 

Якими мають бути дитячі гойдалки? 

Перш, ніж купити дитячу гойдалку, дуже важливо продумати власні вимоги і познайомитися з їх можливостями. Давайте зробимо це разом, на прикладі продукції таких брендів, як Fisher-Price, Bright Starts і Graco. Ці компанії займають гідне місце в середньому ціновому сегменті, тому можуть служити своєрідним еталоном. 

Матеріали 

Отже, починати варто з вибору матеріалів. Бажано звернути увагу на полегшені моделі з алюмінію або пластику, які так легко переносити по кімнаті, а то й зовсім, брати з собою в дорогу. Тканина оббивки повинна бути знімною, щоб завжди мати можливість випрати її. Так як багато шезлонгів та гойдалок можуть заміняти собою стільчик для годування або колиску, то і бруднитися вони будуть постійно. Натуральність і безпека матеріалів для малюка грають головну роль. 

Електроніка 

Наступний момент - функціонал. Сучасні технології дозволяють начинити дитяче обладнання електронікою під саму зав'язку, але далеко не всі вони затребувані. Давайте ознайомимося зі списком найактуальніших. 

- Розгойдування на декількох швидкостях і в різних напрямках. Іноді малюк добре гойдається, піднімаючись у кріслі вгору-низ, іноді ліворуч-праворуч. Потрібно мати можливість вибору режиму. Функція вібрації так само може стати в нагоді. 

- Музичний супровід. Дітям сподобаються спокійні мелодії перед сном, або ж веселі в процесі ігор. Ну а звуки природи, биття серця, шум прибою - взагалі заколишуть навіть самого непосидючого малюка. Бажано наявність регулювання гучності. 

- Мобіль з іграшками, світлом, дзеркалом і т.д. Так як гойдалка для дітей буде служити їм ще й місцем для розваг, то вбудовані іграшки не будуть зайвими. 

Комфорт 

Переходимо далі. Малюк у своїй улюбленій гойдалці проводитиме багато часу до тих пір, поки не навчиться сам ходити і сидіти. Відповідно, дуже важливо забезпечити йому комфорт. За це відповідають такі системи, як можливість налаштування положення спинки (для сну, ігор, годування), матеріали сидіння або наявність знімного матрацика і підголівник. 

Безпека 

Останнє, але одне з найважливіших вимог, це безпека. Трьох або п'ятиточкові ремені захистять малюка від випадкового випадання, в чому їм повинен допомагати знімний бампер і підніжка. Міцний, стійкий корпус так само не буде зайвим. 

Яким брендам віддати перевагу? 

З можливостями обладнання ми визначилися. Але все одно, в процесі купівлі вашій увазі буде запропоновано десятки брендів, що суттєво утруднить вибір. Як уже згадувалося, рекомендується звернути увагу на продукцію Graco, Fisher-Price або Bright Starts. Кожен шезлонг чи гойдалка від цих виробників втілює в собі всі вимоги навіть самих дбайливих батьків. Сотні тисяч людей у всьому світі вже зробили свій вибір на користь даних компаній, варто спробувати і вам. 

Хочеться сподіватися, що ми допомогли вам сформувати список вимог і вибрати гідну модель крісла-гойдалки для дитини, в якому їй завжди буде цікаво, зручно і безпечно!

Українська
Додати новий коментар